ГоловнаПро нас

Про нас

OmegaTV— професійна компанія яка з 2017 року надає послугицифрового телебачення через мережу інтернет. Наші пріоритети — це найкращі преміальні телеканали, гнучкі тарифи, сучасний сервіс і цілодобова технічна підтримка абонентів.

IPTV цифрове телебачення в Українірозвивається швидкими темпами і тому для нас важливо, щоб наші абоненти отримували повний спектр функцій і можливостей що відповідають вимогам глядача: HD якість телеканалів, запис ефіру, пауза і перемотка, програма телеканалу, кіноархів і навіть персональний розділ з фільмами «Кіно на TV»!

Абонентам OmegaTV доступні не лише тарифні плани, а ще й брендова тв приставка OmegaTV BOX 2, яка зарекомендувала себе як гідний пристрій для домашнього телевізору. За допомогою тв приставки OmegaTV BOX 2 ви зможете за декілька хвилин перетворити звичайний телевізор на сучасний SmartTV. Заздрити будуть навіть сусіди!

box2

Купити тв приставку OmegaTV BOX 2 можливо як окремо, так і з пакетом тарифу «Максимум» в якому вона йде у подарунок. Не зволікайте момент і робіть вибір у свою користь разом з цифровим телебаченням від OmegaTV вже сьогодні!

Переглядаєте телебачення на смартфоні або планшеті? Завантажуйте Android, Huawei, iOS додаток щоб завжди мати можливість дивитись телебачення в будь-якому куточку нашої країни у дорозі або на відпочинку.

like

Підключившись до OmegaTV можете бути впевнені, що ви отримаєте клієнтський сервіс і допомогу у разі виникнення будь-яких проблем!

Залишились питання?

Не знайшли відповідь на своє питання або бажаєте отримати більше інформації? Звертайтесь у нашу службу підтримки! Наші оператори допоможуть у вирішенні питань стосовно нашого сервісу або замовленні тарифу.

chat-icon
0 800 337 465Гаряча лінія